irtibat: 0216 311 58 27 - 0541 789 65 95


Din Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nde Yeni Görev Değişimleri

2012’den bu yana Cami Hizmetleri Daire Başkanlığı görevini yürüten Sn. Selahaddin ÇELEBİ, görevini İrşat Hizmetleri Daire Başkanı Dr. Neşet BODUR’a devretti.

Sn. Dr. Neşet BODUR’dan boşalan İrşat Hizmetleri Daire Başkanlığı görevine daha önce Din İşleri Yüksek Kurul Uzmanı olan Sn. Zekeriya ABDULAZİZOĞLU getirildi.

Cami sektöründeki hızlı değişime bugüne kadar aldığı birçok görevle destek veren Sn. ÇELEBİ, İzmir Foça Müftüsü olduğu dönemdeki başarılarıyla da adından sıkça söz ettirmiştir.

Sektördeki dinamizme yeni çalışmalarıyla her zaman destek veren Sn. ÇELEBİ, Cami Hizmetleri Daire Başkanlığı görevinde sektöre yeni oluşumlar, bakış açıları, projelerle katkı sağladı. Yenilikleri, değişimi ve gelişimi etkin görev bilincindeki bakış açısıyla her zaman sektöre kazandırmayı hedeflemiştir.

Farklı şehirlerde olduğu gibi, Almanya – Münih’te de çalışmalarını sürdüren Sn. Selahaddin ÇELEBİ’nin yayınlanan makaleleri ve iki kitabı bulunmaktadır.

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın önemli kademelerinde görev almış, bugüne kadar aldığı görevleri layıkıyla yerine getiren ve üstün başarılarıyla başkanlıktaki tüm görevlerinde değişimin öncüsü olan Sayın Selahaddin ÇELEBİ, 2018 yılında düzenlenen Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’na katılarak ‘Proaktif Fuarcılık’ firmasına ve ‘Cami Sektörü’ndeki gelişime ve değişime yakından tanıklık etmiştir.

Sektörü destekleyen öncü çalışmalarıyla bakış açısını çalışmalarına yansıtan Sayın Selahaddin ÇELEBİ, daha fazla gelişim sözüyle de sektördeki çalışmalarına devam ediyor.

Sn. Selahaddin ÇELEBİ, Başkanlık Müşavirliği’ndeki yeni görevinde sektördeki başarılı çalışmalarına devam etmektedir.

Sayın Selahaddin ÇELEBİ’ye fuarımıza ve sektöre destekleri için teşekkür eder, yeni görevinin hayırlara vesile olmasını dileriz.

Cami Dergisi olarak, tüm yeni görev değişimlerinin ülkemize, devletimize ve İslamiyete hayırlı olmasını temenni ederiz.

E-DERGİ
Bağlarbaşı Mah. İnönü Cad. No:149 Maltepe / İSTANBUL Tel :

0216 457 56 06

Gsm : 0216 371 20 83 www.camidergisi.com