irtibat: 0216 311 58 27 - 0541 789 65 95


Sayın Yücel Aydın 2018 yılında düzenlenen Cami Yapı Ekipmanları Fuarı hakkındaki görüşlerini dergimizle paylaştı

Fuarlara Katılmak, Yalnızca İş Alabilme Organizasyonu Değildir. Markalaşma, Marka Prestijini Arttırma ve Ürünlerimizi Sergileyebilmek İçin Katılan Her Firmaya Açık Bir Fırsattır.

Sektörün en deneyimli firmalarından Rölöve Yapı ve Dekorasyon’un projelerini, deneyimleriyle sektördeki başarılı çalışmalarına yansıtan Sn. Yücel Aydın, 2018 yılında düzenlenen ‘Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’ hakkındaki görüşlerini dergimizle paylaştı:

Yaptığımız işle alakalı bakmak ile görmek çok ayrı iki nokta: Baktığını görebilmen lazım! Eski ve yeni çok güzel eserler var. Cami kültürünü bilmeden düzgün camiler yapamayız. Önce kültürümüzü bilmeliyiz.

“Hangi işle uğraşıyorsan, o işin ilmini bilerek işini yapmalısın. Gittiğim yerlerde özellikle tarihi camileri ziyaret ediyorum.”

Yücel Bey, düzenlendiği ilk yıldan bugüne kadar - beş yıldır - Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’na katılan bir firma olarak ‘Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’ hakkındaki görüşlerinizi öğrenebilir miyiz?

Fuarların daha başarılı olması için katılımcı firmalar olarak standlarımızda tamamladığımız projelerimizi daha iyi anlatmamız ve ürünlerimizi daha doğru sergilememiz gerekiyor.

Beş yıldır ‘Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’ ile kaliteyi fırsata çeviriyoruz. Hem yurt içindeki hem de yurt dışındaki çok farklı iş potansiyellerine fuar sayesinde ulaşıyoruz.

Sektördeki artan talebe ve potansiyele nitelikli iş gücümüzü geliştirerek ulaşabiliriz.

Fuara gelen müşterilerimiz, ziyaretçilerimiz ve dernekler, ürünlerimizi, projelerimizi, demo ürünlerimizi ve piyasada iş yapan birçok firmayı, temsilciyi tanıma şansını elde ediyor.

Fuara/fuarlara katılmak ve çeşitli organizasyonlarda bulunmak için firma temsilcileri olarak çeşitli fedakarlıklar yapmak ve firma bütçelerimizden feragat etmek durumundayız.

Fuarların esas amacı ürünlerimizi daha fazla kaliteyle ve işçiliğimizdeki niteliği her geçen gün daha da arttırarak tüm dünya katılımcılarına sunabilmektir.

Farklı bölgelerden gelen temsilcilerle ve firmalarla fuar gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Nitekim beş yıldır katıldığımız Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’nda iş potansiyelimizin her yıl artan ölçüde daha da iyiye gittiğini söyleyebiliyoruz.

2019 yılında düzenlenecek Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’nda bulunabilmek üzere yerimizi şimdiden ayırttık. 2018 yılındaki fuarla ilgili planlamalarımıza, sergileyeceğimiz yeni ürünlerimizle ilgili çalışmalarımıza başladık.

2018 yılındaki çalışmalarımızdan örnek verecek olursak; ‘Kadriye Binek Camii’ndeki çalışmalarımızı yakın zamanda büyük bir titizlikle tamamladık: Ağustos ayında Sakarya’da ibadete açılan, 500 m² alana inşa edilen ve aynı anda 960 kişiye hizmet veren Kadriye Binek Camii’nin çalışmalarını firmamız üstlendi. Hayırsever Sn. Salim BİNEK beyefendi ölen ablalarının adını yaşatmak adına yaptırdığı Cami’deki çalışmalarında firmamızla çalışmayı tercih etti.

Sektörde kendini geliştirmek isteyen her firmanın fuara katılmasını oldukça önemsiyoruz.

2018 yılında İstanbul’da ve 2017 yılında Kocaeli’nde düzenlenen fuarlarda da her yıl olduğu gibi bulunan firmamız, fuar organizasyonunun sayesinde müşteri potansiyelimizi arttırarak yeni projelerle yeni işler ve projeler aldı.

Fuar potansiyelimiz her yıl artan ölçüde işlerimize yansıyor.

Değerli görüşleri ve katkıları için Sn. Yücel Aydın’a ve Rölöve Yapı & Dekorasyon firmasına teşekkür eder, çalışmalarında kolaylıklar dileriz.

 

E-DERGİ
Bağlarbaşı Mah. İnönü Cad. No:149 Maltepe / İSTANBUL Tel :

0216 457 56 06

Gsm : 0216 371 20 83 www.camidergisi.com