irtibat: 0216 311 58 27 - 0541 789 65 95


 • ORTADOĞU MERMER

  Biz Ortadoğu Mermer olarak, her türlü yapılarda mermer ve taş uygulamaları yapan bir firma olarak inşaatınızın mermer, söve, mihrap, mimber, kapı, şadırvan, döşeme, kaplama ve her türlü işlerini projeye ve yerine göre en uygun şekilde yapmaktayız. 

  Ülkemiz dünyadaki doğaltaş rezervlerinin %42'sini elinde bulunduran zengin kaynak yapısıyla tüm dünyadaki mermer işletmecilerinin gözdesi konumundadır. Ülkemizin mermerlerini yabancı isimler takarak kendi ürünleriymiş gibi dünya pazarında satışa sunmaları işinin bilincine olan her firma gibi bizimde gözümüzden kaçmamıştır. Bu asırlara dayanan misyonun takipçisi olan ORTADOĞU MERMER ülkemizin köklü firmalarından biridir. 42 yıllık ticari geçmişi bulunan ORTADOĞU MERMER İstanbul, Çekmeköy'de 15.000 m2 açık alan 5.000 m2 kapalı alan da bulunan kendi tesislerinde günümüz teknolojisinin tüm imkanlarından yararlanarak yıllık kapasitesi 25.00 m3 blok mermer 800.0002 ebatlı ve plaka mermer üretimi yapmaktadır.

  Firmamız geniş makina parkuru ve alanında yetişmiş kalifiye personelleri ile hizmet vermeye devam etmektedir. Öte yandan, Marmara Adası ve Kuzuluk'ta bulnan mermer ocaklarında blok mermer satışlarını sürdüren firma genç ve dinamik kadrosuyla yurdumuzda ve tüm dünyadaki mermer pazarını takip etmektedir. Firmamız 'Marmara Mermeri' olmak üzere diğer mermer ve taş üretimini yurt içi ve yurt dışı piyasalarına ORTADOĞU MERMER kalitesiyle sunmaktadır.

  Başta, Avrupa ülkeleri, Amerika, Rusya, Çin, Türk Cumhuriyetleri, Ortadoğu Ülkeleri, Afrika ve uzak doğu ülkelerine ebatlı ve uygulamalı olarak ürünlerini ihraç etmek suretiyle ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Çeyrek asrı doldurmuş yarım asra doğru yol alan firmamız, günümüzün gerektirdiği tüm teknolojik imkanları seferber ederek çevik, dinamik ve atak kadrosunu bünyesine muhafaza etmeyi ilke edinmiştir. Bu ilkeler doğrultusunda eski ve yeni arasındaki köprü vazifesini; mermer uygulamalarıyla yerine geetirerek haklı gururunu yaşamaktadır.

  Firmamız kendi tesislerinde kendi personeli ile blok, plaka ve ebatlanmış mermer üretimi ve satışının yanı sıra her türlü proje, tasarım uygulamalı üretiminin montajını gerçekleştirmektedir.

  Uygulama alanlarımız; Her türlü konut, iş merkezi, otel ve alış veriş merkezleri, dekoratif döşeme kaplama, havuz, fiskiye, çeşme, şadırvan, hamam, sütun, başlık, mukarnas, mihrap, mimber, kafes, söve, şömine, mezar, anıt, heykel, restorasyon vs. her türlü mermer işleri taahütlü gerek alt firma gerek çözüm ortaklığı gerek ürün tedarikliği noktasında yurt içi ve yurt dışı referanslarımız mevcuttur.

  Gelişen piyasalar ve güçleşen rekabet şartları altında firmamız ORTADOĞU MERMER SANAYİ ve İNŞAAT A.Ş. başarının, inancın, cesaretin, planlamanın, doğru risk alabilmenin sonucu olduğunun bilinci ile yarınlara hazırlanmakta üretim faaliyetlerinin ve yatırımlarının hızla devam ederek sektöründe geleceğin Türkiye'sinin yıldızları arasında olmaya adaydır.

  Firma Yetkilisi: Ahmet KELEŞ

  Adres: Aydınlar Mah. Mermerciler Cad. No: 22 Taşdelen Çekmeköy/İstanbul 

  Telefon: 0216 312 15 58 

  E-Mail: info@ortadogumarble.com

  Web Adresi: http://ortadogumermer.com.tr, www.ortadogumarble.com 

Yorum YazYorumlar (0)

Yorum Yok
E-DERGİ
Abdurrahman Gazi Mah. Abdurrahman Gazi Cad. Derebayırı Sok. Aşiyan Konutları No:5 C1 Blok Kat:1-2 Sancaktepe - İSTANBUL Tel : 0216 311 58 27, 0541 789 65 95 Gsm : 0216 311 58 27 www.camidergisi.com